Перейти к контенту

Янги Шогирдлар Савол Беришлари Учун(Давоми)


Гость

Рекомендуемые сообщения

  • Ответы 3,3k
  • Создана
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Лучшие авторы в этой теме

Загружено фотографий

Shoberdiyev  (Idman azarbaycan sport kanalini biss klyuchi)  mana  ruchnoy  kiritasiz.

000B0198 00 3453450034534500 ;Idman Azerbaijan (46E) 11175 Н 27500

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

 

Shoberdiyev...mcascey.bin умуман тушмади сизга маслахатим тириколор курмокчи булсагиз 3 G мадем топиг ёки видилинка топиг хамаси жойига тушади ,топкандан сунг мирожат килиг

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

alijon94. Sizga eng yaxshi maslahat Openbox x820 oling signallarni juda tez topasiz va sizga Android telida sputnik direktor degan dasturda gradus yo'nalishini qisman qidirish umuman kerak bo'lmay qoladi. Openbox x800 dan ko'ra Openbox x820 olavering sababi 800 ga signal nuri tushmaydigan ayrim chastotalar 820 ga tushadi misol uchun Openbox x800 ga 90e ku ni 11093 H 30000 signal nuri tushmaydi a Openbox x820 ga esa buni nuri tushadi. Maslahatim x820 oling juda yaxshi tyuner uzog'i 5-10 minutda topasiz.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

@Shoberdiyev, нима фарк бор опенбоксдан 800ми 820ми 300ми. Мен 5 йилдан бири 300 опен билан урнатаяпман хеч муаммо йук. Шогиртим 800 билан ишлаяпти муаммо йук. Бу нарса кулдан келганча.....Сизга 820 макул булди лекин улар хаммаси бир хил. Программаси ям бир хил. 

 Андроид приложение мен хам ишлатаяпман .Чунки бир хил жоларда каердан сигнал нури тушиши топиши огир булиб колаяпти. 

  • Like 1
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Алехандро to'g'ri aytganiz ham lekin Openbox x820 ga mpeg2 ni barcha chastotalari nuri tushadida bemalol barcha signallarni kuchaytirish mumkin. tajribasi ko'plarga 300 ham 800 ham bo'laveradi.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования