Перейти к контенту

янги шогирдлар савол беришлари учун


Рекомендуемые сообщения

Проста твой биллайновский 3г модем надо прошить но это рисковано. но у нас в Фергане я слыхал что прошивают именно билайновский 3г. в итоге получается как Универсальная. На всякий пожар позвони в "ДОМ МЕБЕЛИ" там есть хороший мастер который ремонтирует флеш карты. нужно у него спроисть. вот его тел. 8373 224 51 46.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 8,8k
  • Создана
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

Ребята у меня такая проблема! Я ползуюсь 3.j модемом от uсеll. перед Новым годом купил еще 3.j модем от билайн. У меня как то неполучается воспользоваться с обеими, поочередно конечно, без удаления первого. Приходится,вторую симку вставляю в телефон и как модем! Говорят есть модемы работающие от нескольких операторов. Или можно прошить.. где взять прогу?

Pomogu razblokirovat' ucellovskiy 3gmodem cherez ego Imei nomer budet rabotat' so vsemi operatorami stuchi v lichku..
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

кеча 80 гр С головкани сплиттер оркали (Алда деган сплиттер) компютердаги двб карта ва уйдаги топфилд 4000 а га булган эдим компютерда факат 3675 трансподер ишлади бошекаси ишламади топфилда хам шу трансподер ишлади колган каналлар курсатмей куйди бундан ташкари топфилдаги 90 гр ямал умумаен ишламей колди топфилга урнатилган 13 гр бази канналлар хам курсатмей колди ртр планета вести 24, компютеримга уланган 75 гр хам бази базида курсатмаяпти буни хаммаси сплиттерlи булдимикин ? умуман сплиттер головкаларга тасир килиши ё куйдириб куйиши мумкунми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

кеча 80 гр С головкани сплиттер оркали (Алда деган сплиттер)

Алда уз номи билан алдаш учун чикарилган кабельный тв ни улаш максатида ишланади

бошкача килиб айтганда тугридан тугри улагич.

компютердаги двб карта ва уйдаги топфилд 4000 а га булган эдим компютерда факат 3675 трансподер ишлади бошекаси ишламади топфилда хам шу трансподер ишлади колган каналлар курсатмей куйди бундан ташкари топфилдаги 90 гр ямал умумаен ишламей колди топфилга урнатилган 13 гр бази канналлар хам курсатмей колди ртр планета вести 24, компютеримга уланган 75 гр хам бази базида курсатмаяпти буни хаммаси сплиттерlи булдимикин ? умуман сплиттер головкаларга тасир килиши ё куйдириб куйиши мумкунми?

Тасири булиши турган гап агар улашни уз коидаларига роия килмасангиз тюнерлардан

курик колишингиз турган гап у холда камида головканиз ишдан чикади.

Бу хакида биз бир неча маротаба мухокама килган эдик эринмасдан форумни укиб чикинг.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

dustlar toshkentda BADR.26gradusdagi sputnikni signalini tutsa buladimi

булади факат Badr-6 C Band Badr-5 Ku-Band Central-Asia Beam BSS-FSS лучлани кураоласиз халос

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Меня интересует китайские каналы конкретно BTV1,2,3,4,5,6,7 (BeijingTV) может кто имел опыт по этим каналам?? С уважением

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

ассалому алайкум форумдошлар менда ирдето аккесс модули бор уни прошивка билан мр4 килса булар экан шу ростми?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Салом форумдошлар ман бир янгиликни курдим тв спорт. тв ёшлар. ттв каналлари Express 53*E градусга 10957v4800 чикар экан шу рост булса жуда хурсанд булдим аник малумот олмокчиман олдиндан рахмат

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Салом форумдошлар ман бир янгиликни курдим тв спорт. тв ёшлар. ттв каналлари Express 53*E градусга 10957v4800 чикар экан шу рост булса жуда хурсанд булдим аник малумот олмокчиман олдиндан рахмат

бу маьлумотни каердан олдингиз.
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования