Перейти к контенту

янги шогирдлар савол беришлари учун


Рекомендуемые сообщения

qanday qilib 3g signalni kupaytirsam buladi, yoki 3g modemga biron xil vneshniy antennani payat qilsa bulmaydimi qulbola qilib. qulbola varianti bulsa yaxshi bulardi. iltimos yordam beringlar kim tushunsa.

мана бу ерга каранг

http://www.kakprosto.ru/kak-64560-kak-uluc...riem-usb-modema

 

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

  • Ответы 8,8k
  • Создана
  • Последний ответ

Лучшие авторы в этой теме

шунинг учун ундан вируслар "бемалол" фойдаланишади.

 

Nega "вируслар "бемалол" фойдаланишади". Nod ham yaxshi antivirus. masalan men shundan foydalanaman hozirgacha hech qanday muammo bo'lgani yo'q. Umuman olganda istalgan antivirus bazasini yangilab turish kerak. ma'lumatni (ya'ni baza ustarela) "ko'rinmas" qilib qo'yish mumkin.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Атаулло сизнинг тюннерингиз топфиелд 4000фи экан айтингчи қандай софт турибди яъни 12та лик бисс ми ёки 6 таликми? Агар 12 талик софт булса каердан олдингиз? менга ҳам керак эди қидириб топа олмай юрибман сизда бўлса берворинг илтимос.

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Avaalm bor salom man manda 12 gradus bor. ya'ni 96.5©+ 90©+90(KU)+85(KU)+80©+75(KU)+60(KU)+56(KU)+53(kU)+42(ku)+13(KU)+4.8(KU). anshu 12 sputnikni multi switch bilan 4 ta reseiverga ulamoqchiman . agar men 4 reseiverni yoqsam odnovremenna bir biriga pomex bulmaydimi. va buni qanday tarzda amalga oshirishim kere.oldindan raxmat
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Хаммага салом.

Мен HD тунер олмокчиман шунга уйланиб юрибман кайси тунердан олсам деб уйда менга Openbox X-820 бор мен у билан шаринг килиб курганман. Менга маслахатлариз керак кайси тунердан олсам булади хам сигнални яхши кабул киладигон хам шарнингга яхши ишлайдигон модемим адсл wi-fi лик.

StarTrack Galaxy 1 ми Openbox S4 S5 S6ми DreamSKY ми ёки бундан бошка яна яхши тунерлар борми. Узи Openbox S4 ёки S5 олмокчи эдим лекин бошим котиб колди StarTrack Galaxy 1 бир хам Openbox бажарадиган ишларни бажарса унда буларни нима фарки бор ёки хитой тунерлар яхшимасми? ИЛТИМОС МАСЛАХАТ БЕРИНГЛАР !!!!

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Openbox S6+ канча туради Openbox S4 S5 S6 лар б-н Openbox S4Pro+/ S6+/ S6Pro+ ни нима фарки бор? Форумдошлар менга канака тунерни олишни маслахат берасизлар ва Мендаги катта тарелкада 3 та головка койилган 90 80 75 мен 4-головка койиб 85 континентни ушласам буладими?

Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Openbox S4 S5 S6 лар б-н Openbox S4Pro+/ S6+/ S6Pro+ ни нима фарки бор?

Фаркини мана бу жадвалда куришингиз мумкин: http://www.uzsat.net/index.php?s=&show...st&p=108491

3 та головка койилган 90 80 75 мен 4-головка койиб 85 континентни ушласам буладими?

Ха, булади
Ссылка на комментарий
Поделиться на других сайтах

Гость
Эта тема закрыта для публикации сообщений.




×
×
  • Создать...

Важная информация

Читаем Условия использования